^ Wróć na górę
facebook

Karol Rzymowski

Ocena użytkowników:  / 0

Karol Rzymowski 

Karol Rzymowski

 

Jestem w stowarzyszeniu od 2005 roku. Ukończyłem liceum w ZSB w Braniewie, obecnie studiuję informatykę. Lubię działalność wolontariacką, jestem lub byłem wolontariuszem w kilku organizacjach (np. Stowarzyszenie Elbląg Europa, PSOUU Koło w Elblągu). Działam w Projektorze - Wolontariacie studenckim, gdzie w Elblągu dało mi się uzyskać status Trenera Projektora. Przebyłem szereg szkoleń, których nie sposób tu wymienić, od rękodzieła, przez pierwszą pomoc, uzyskiwanie funduszy, po mediacje.  Moimi pasjami są informatyka, rękodzieło, jazda na rowerze
i gotowanie.

Coś o nas

Ocena użytkowników:  / 0

Małgorzata Dębicka - współzałożycielka oraz członek Stowarzyszenia Na Rzecz Młodzieży w Braniewie.

 

          Na co dzień pedagog w Zespole Szkół Budowlanych. Mediator w Elbląskim Centrum Mediacji i Aktywizacji Społecznej. Praca i Stowarzyszenie pochłania większość mojego czasu, a jeśli mi go trochę zostaje to poświęcam go na czytanie, oglądanie filmów i rozmowy z ludźmi. Latem lubię jazdę motocyklem, a zimą… na nartach! Gdybym kiedyś zajęła się polityką to pewnie byłabym „ministrem od ładu i składu…”. Prezes Stowarzyszenia w latach 2005 - 2016.

 

 

 

Łukasz Palczewski - prezes Stowarzyszenia, ekonomista, także współzałożyciel Stowarzyszenia.

 

     Instruktor ZHP w stopniu podharcmistrza, Członek Rady Naczelnej ZHP w latach 2009-2013. Zawodowo zajmuje się nieruchomościami w Urzędzie Miasta Braniewa. Uwielbiam żeglować na wielkich żaglowcach, śpiewać, grać w siatkówkę oraz dyskutować na różne tematy. Hobbystycznie podróżnik, projektant i prawnik. Motto życiowe: "Jeśli ktoś prosi nas o pomoc, to znaczy że jesteśmy jeszcze coś warci".

 

 

Anna Wiśniewska - skarbnik Stowarzyszenia.

 

       Pracuję w Zespole Szkół Budowlanych w Braniewie w bibliotece, jestem również nauczycielem przedmiotów zawodowych. Należę do grupy założycieli Stowarzyszenia na Rzecz Młodzieży w Braniewie, obecnie pełnię funkcję skarbnika naszej organizacji. Lubię pracę z młodzieżą i dla młodzieży. Mam nadzieję, że nasz zespół zrealizuje jeszcze wiele wspaniałych, niepowtarzalnych projektów z udziałem młodych ludzi.

 

 

 

Magdalena Jędrzejewska - sekretarz Stowarzyszenia.

 

        Z wykształcenia i zamiłowania psycholog, prywatnie miłośniczka gór, turystyki rowerowej, motoryzacji oraz jeździectwa. Zwolenniczka przekonania, że szklanka powinna być zawsze do połowy pełna a nie pusta. Na co dzień pracuję z dziećmi i młodzieżą. Praca ta przynosi mi dużo satysfakcji, radości oraz uświadamia, że każdy dorosły powinien umieć odnaleźć w sobie pierwiastek dziecięcości.

 

 

 

 

 

 

 

Radosław Wójtowicz - członek Stowarzyszenia.

 

        Na co dzień pasjonuje się tańcem oraz uczestniczy aktywnie w życiu kulturalnym. Oprócz tańca posiada zamiłowanie do muzyki oraz podróży. Współpracuje ze Stowarzyszeniem już od 2003 roku jako członek i wolontariusz. Główne motto z którym się utożsamia: "Nie traktujmy pomyłek i błędów życiowych bardzo negatywnie, to tylko pozytywna lekcja na dalsze życie".

 

 

 

 

 

 

 Żaneta Sak - członek Stowarzyszenia.

 

          Od długiego czasu jest animatorem młodzieżowym. Ukończyła technikum informatyczne przy Zespole Szkół Budowlanych w Braniewie. Członkiem stowarzyszenia jest od 2012 roku. Od niedawna spełnia się zawodowo pracując w jednej z restauracji. Uwielbia kontakt z ludźmi.

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Żaneta Sak

Ocena użytkowników:  / 0

Żaneta Sak

Żaneta Sak

 

Jestem animatorem młodzieżowym . ukonczylam technikum informatyczne . Od 2011 członkiem stowarzyszenia na Rzecz Młodzieży w Braniewie ;) Odbyłam staż w Braniewskim Centrum Organizacji Pozarządowych, jako doradca – administator.

 

Magdalena Jędrzejewska

Ocena użytkowników:  / 0

Magdalena Jędrzejewska

Magdalena Jędrzejewska

Z wykształcenia i zamiłowania psycholog, prywatnie miłośniczka gór, turystyki rowerowej, motoryzacji oraz  jeździectwa. Zwolenniczka przekonania, że szklanka powinna być zawsze do połowy pełna a nie pusta.

Na co dzień pracuję z dziećmi i młodzieżą. Praca ta przynosi mi dużo satysfakcji, radości oraz uświadamia, że każdy dorosły powinien umieć odnaleźć w sobie pierwiastek dziecięcości.

Członek Stowarzyszenia od grudnia 2013 roku.   

Łukasz Palczewski

Ocena użytkowników:  / 0

Łukasz Palczewski

Łukasz Palczewski

 

Jestem sekretarzem SNRZM, ekonomistą, jednym z założycieli SNRZM, instruktorem ZHP w stopniu podharcmistrza oraz Członkiem Rady Naczelnej ZHP w latach 2009-2013. Zawodowo zajmuję się środkami unijnymi oraz obsługą mieszkańców Spółdzielni Mieszkaniowej w zakresie spraw technicznych oraz przekształceń własnościowych. Uwielbiam żeglować na wielkich żaglowcach, śpiewać, grać w siatkówkę oraz dyskutować na różne tematy. Hobbystycznie podróżnik, projektant i prawnik.

„Jeśli ktoś prosi nas o pomoc, to znaczy że jesteśmy jeszcze coś warci.”