^ Wróć na górę
facebook

Sprawozdania

Ocena użytkowników:  / 2

Baza sprawozdań finansowych i merytorycznych organizacji pożytku publicznego:

Aby wyszukać sprawozdania Stowarzyszenia, należy wpisać numer KRS 0000231971

w poniższym linku:

http://sprawozdaniaopp.wpips.gov.pl

 

Sprawozdanie za rok 2014:

Ocena użytkowników:  / 0

Małgorzata Dębicka - współzałożycielka oraz członek Stowarzyszenia Na Rzecz Młodzieży w Braniewie.

 

          Na co dzień pedagog w Zespole Szkół Budowlanych. Mediator w Elbląskim Centrum Mediacji i Aktywizacji Społecznej. Praca i Stowarzyszenie pochłania większość mojego czasu, a jeśli mi go trochę zostaje to poświęcam go na czytanie, oglądanie filmów i rozmowy z ludźmi. Latem lubię jazdę motocyklem, a zimą… na nartach! Gdybym kiedyś zajęła się polityką to pewnie byłabym „ministrem od ładu i składu…”. Prezes Stowarzyszenia w latach 2005 - 2016.

 

 

 

Łukasz Palczewski - prezes Stowarzyszenia, ekonomista, także współzałożyciel Stowarzyszenia.

 

     Instruktor ZHP w stopniu podharcmistrza, Członek Rady Naczelnej ZHP w latach 2009-2013. Zawodowo zajmuje się nieruchomościami w Urzędzie Miasta Braniewa. Uwielbiam żeglować na wielkich żaglowcach, śpiewać, grać w siatkówkę oraz dyskutować na różne tematy. Hobbystycznie podróżnik, projektant i prawnik. Motto życiowe: "Jeśli ktoś prosi nas o pomoc, to znaczy że jesteśmy jeszcze coś warci".

 

 

Anna Wiśniewska - skarbnik Stowarzyszenia.

 

       Pracuję w Zespole Szkół Budowlanych w Braniewie w bibliotece, jestem również nauczycielem przedmiotów zawodowych. Należę do grupy założycieli Stowarzyszenia na Rzecz Młodzieży w Braniewie, obecnie pełnię funkcję skarbnika naszej organizacji. Lubię pracę z młodzieżą i dla młodzieży. Mam nadzieję, że nasz zespół zrealizuje jeszcze wiele wspaniałych, niepowtarzalnych projektów z udziałem młodych ludzi.

 

 

 

Magdalena Jędrzejewska - sekretarz Stowarzyszenia.

 

        Z wykształcenia i zamiłowania psycholog, prywatnie miłośniczka gór, turystyki rowerowej, motoryzacji oraz jeździectwa. Zwolenniczka przekonania, że szklanka powinna być zawsze do połowy pełna a nie pusta. Na co dzień pracuję z dziećmi i młodzieżą. Praca ta przynosi mi dużo satysfakcji, radości oraz uświadamia, że każdy dorosły powinien umieć odnaleźć w sobie pierwiastek dziecięcości.

 

 

 

 

 

 

 

Radosław Wójtowicz - członek Stowarzyszenia.

 

        Na co dzień pasjonuje się tańcem oraz uczestniczy aktywnie w życiu kulturalnym. Oprócz tańca posiada zamiłowanie do muzyki oraz podróży. Współpracuje ze Stowarzyszeniem już od 2003 roku jako członek i wolontariusz. Główne motto z którym się utożsamia: "Nie traktujmy pomyłek i błędów życiowych bardzo negatywnie, to tylko pozytywna lekcja na dalsze życie".

 

 

 

 

 

 

 Żaneta Sak - członek Stowarzyszenia.

 

          Od długiego czasu jest animatorem młodzieżowym. Ukończyła technikum informatyczne przy Zespole Szkół Budowlanych w Braniewie. Członkiem stowarzyszenia jest od 2012 roku. Od niedawna spełnia się zawodowo pracując w jednej z restauracji. Uwielbia kontakt z ludźmi.

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Żaneta Sak

Ocena użytkowników:  / 1

Żaneta Sak

Żaneta Sak

 

Jestem animatorem młodzieżowym . ukonczylam technikum informatyczne . Od 2011 członkiem stowarzyszenia na Rzecz Młodzieży w Braniewie ;) Odbyłam staż w Braniewskim Centrum Organizacji Pozarządowych, jako doradca – administator.