^ Wróć na górę
facebook

Darmowe badania dermatologiczne - 18 listopad 2017 r.

Ocena użytkowników:  / 1

18 listopada w Zespole Szkół Budowlanych w Braniewie odbędzie się konsultacja dermatologiczna dla wszystkich chętnych osób.

Na konsultacjach nie obowiązuje wcześniejsza rejestracja. Liczba przyjęć chętnych osób jest ograniczona do około 40 osób.

Miejsce: GABINET PIELĘGNIARKI SZKOLNEJ - Budynek internatu szkoły, znajdujący się naprzeciwko szkoły ZSB.

Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby!

Zdjęcia

Ocena użytkowników:  / 0

W galerii umieściliśmy zdjęcia pod wspólna nazwa "Kawałek nas". Zdjęcia wykonane zostały przez Izabelę Demkowicz, za co  składamy jej serdeczne podziękowania.

Wpis do rejestru

Ocena użytkowników:  / 0

Informuję, że zostaliśmy wpisaniu do rejestru instytucji szkoleniowych Wojewódzkiego Urzędu pracy w Olsztynie. Nr znajdziecie w dziale "Kontakt" na naszej stronie.

Zapraszamy

Ocena użytkowników:  / 0

Serdecznie zapraszamy do udziału w projekcie "Dużo książek i zabawy, ciesz się z nami przez rok cały", realizowanego przez Stowarzyszenie na Rzecz Młodzieży w Braniewie we współpracy z Miejską Biblioteką Publiczną w Braniewie.

Celem projektu jest zwiększenie znaczenia biblioteki i wzrost integracji mieszkańców miasta Braniewa poprzez realizację cyklu działań, skierowanych do dzieci, młodzieży i dorosłych. Zadania projektowe skupione będą wokół motywu książki jako źródła i inspiracji do czytania, malowania, muzykowania, zabawy i nauki. Projekt jest realizowany od sierpnia do grudnia 2014 r. a dofinansowany został ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Poszukujemy wolontariuszy

Ocena użytkowników:  / 0

Poszukuję wolontariuszy do pomocy w realizacji projektu „Dużo książek i zabawy, ciesz się z nami przez rok cały”, realizowanego wspólnie z biblioteką miejską. Projekt trwa od 18 sierpnia do 30 listopada i obejmuje między innymi  organizację pikniku bibliotecznego, podwórkowego czytania, gry miejskiej, karaoke, warsztatów edukacyjnych, nocy w bibliotece.

Jest 7 działań, można wziąć udział we wszystkich lub wybrać dowolne.

Chętnych proszę o kontakt.

Małgorzata Dębicka

Kontakt pod adresem:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.